Bekleyin

Hotelimiz denize 50 metre uzaklikta olup yürüme yolu 3 dakikadır. İstanbul'a 1 saat 15 dakika uzaklıktadır. Hotel girişlerinde Corona nedeniyle ateş ölçer ve dezenfekten verilmektedir. Odalarımız tamamen hijeniktir. Yeniçiftlik çevresi, tatil siteleriyle dolu olduğundan belde sakinliği ile huzurlu bir tatil geçirmenize imkan sağlar.

 

İstanbul’a 90 kilometre, Tekirdağ şehir merkezine 24 kilometre mesafede bulunan Yeniçiftlik, yaz aylarında İstanbul’a yakın bir tatil beldesi olması ve kumlu güzel bir plaja sahip olması sayesinde adını duyurmuştur. Yeniçiftlik, özellikle İstanbul’da ikamet eden binlerce insanın, İstanbul’ un sıcağından ve kasvetli havasından bunalıp kaçabileceği en yakın ve en güzel yerlerden biridir.

 

Atatürk Parkı Plajı’ nın bulunduğu bölgede yer alan kafeler, restaurantlar ve beach clublar ziyaretçilerine başarılı bir şekilde hizmet etmektedirler. Yaz akşamlarında eğlenmek isteyenler için; Club Safir, Moonlight Disco&Bar, Castle Disco, ve Takıl Cafe tavsiye edilebilecek mekanlardır. Yelken Apart Hotel, 14 kilometrelik kesintisiz sahili vardır.

 

Oda özellikleri her odada LCD televizyon, klima, mini buzdolabı, banyo, tuvalet, banyo havlusu, terlik, saç kurutma makinesi, oda balkonu, ücretsiz wifi (internet) ve ücretsiz otopark Yeniçiftlik çevresi, tatil siteleriyle dolu olduğundan belde sakinliği ile huzurlu bir tatil geçirmenize imkan sağlar. Güneşin batışını ve doğuşunu izlemek için harika bir sahil.

 

Her odamızda LCD televizyon, klima, mini buzdolabı, tam donanımlı mutfak, banyo, tuvalet, banyo havlusu, terlik, saç kurutma makinesi, oda balkonu, ücretsiz wifi (internet).Rezervasyon Ve Odalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!
0539 234 29 00